Enca nuk përmbahet,i nxjerr të gjitha (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka menduar që t’i qetësojë të gjithë ata persona që u tronditën nga ngjarjet në Francë dhe Turqi me këtë foto. E gjithë vëmendja e mediave ishte pikërisht tek këto dy ngjarje, por mesa duket këngëtarja ka gjetur mënyrën për të rënë në sy dhe ia ka dalë.

Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram me pantallona të zbërthyera duke treguar barkun që duhet thënë që me të ka punuar shumë ose në foto ka bërë pak sforco më frymëmarrjen që ka dalë seksi.

Komentet kanë qenë pozitive, sidomos nga djemtë që nuk kanë ngurruar që të bëjnë edhe komplimentet e tyre./Abc24.al

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *