Enca nuk lodhet për situatën në Turqi, ekspozon gjoksin dhe të brendshmet (Foto)

Enca Haxhia po shijon në maksimum jetën e saj.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur tejet seksi së fundmi në vikini që shfaqin gjoksin e saj bombastik.

Ajo po ashtu nuk hezitoi t’i tregojë edhe të brendshmet.

Duket se Enca aspak nuku brengos për situatën në shtetin Turk dhe grusht shtetin që u planifikua atje, një top temë në mesin e shqiptarëve.

enca-2

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *