Eminhaziri: Kemi pasur pak krizë!

[ad_1]

Gjilani arkëtoi tri pikë të qetësisë për në vazhdim të kampionatit, duke e mposhtur me rezultat 2:0 Lirinë nga Prizreni. Futbollisti Isa Eminhaziri është kreator i fitores, i cili me dy gola e tij ka qenë fatal për ekipin me renome prizrenas. “Mendoj se është fitore e qetësisë. Golat nuk kanë rëndësi shumë, i gëzohemi me shumë lojës dhe që iu kthyem pikëve, sepse kemi pasur pak krizë me rezultate dhe lojë”, thotë Eminhaziri për gazetën kombëtare “Bota sot”. Liria nga Prizreni vuan për fitore. Prizrenasit…

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të premten në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” në Kosovë)

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *