Eminem performon “Fack” para publikut (Video)

Eminem e ka befasuar audiencën duke performuar për herë të parëlive këngën e tij të vjetër “Fack”.

Reperi amerikan këtë e bëri në festivalin Lollapalooza në Brazil, raportonNME, transmeton Koha.net.

Përveç kësaj kënge, ai interpretoi edhe hitin e tij “Stan” dhe tri këngë nga albumi i tij i ri.

Menaxheri i Eminemit dhe bashkëthemeluesi i Shady Records, Paul Rosenberg, ka publikuar një video të reperit duke kënduar këngën “Fack” që elektrizoi publikun.

 

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *