Elizabeth Hurley edhe në moshën 51-vjeçare duket fantastike

[ad_1]

Ndonëse Elizabeth Hurley ka 51-vjeç, ajo vazhdon të duket shkëlqyeshëm dhe këtë gjithsesi e dëshmon edhe përmes rrjeteve shoqërore.

Ajo ka bërë fotografi me kostume të larjes, të cilat i ka reklamuar vetë.

Ylli i serisë “The Royals” për pamjen e saj ka marrë vetëm komplimente të fansave, ndërsa shumica e komentuesve e kanë pyetur nëse është ende e lirë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *