Elifi bëhet nënë, zbulohet foto e parë e mirëseardhjes

[ad_1]

Aktorja e njohur e serialit “Një pjesë e imja”, është bërë nënë për herë të parë. Pasi mediat turke kanë raportuar lajmin se Hatice Sendil dhe Burak Sagyasar ishin në pritje të një fëmije, por edhe pasi vetë aktorja ndau me fansat në rrjetet sociale disa prej fotove zyrtare të shtatzënisë, të gjithë ishin në pritje të ditës së lindjes.

Sot, si? shkruajnë mediat turke, Elifi është bërë nënë e një djali. Të martën, aktorja u nis drejt Spitalit Amerikan në Stamboll për të sjellë në jetë djalin të cilin e ka pagëzuar me emrin Xhan ‘Can’. Lindja ka qenë natyrale dhe dy prindërit e rinj janë të lumtur për këtë satus të ri që sapo ua dhuroi vogëlushi.

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *