Gjigandi
Ballina VIP (Ekskluzive) Zbulohet e fejuara e Andit te “Perputhen”

(Ekskluzive) Zbulohet e fejuara e Andit te “Perputhen”

0
91

Prej kohesh ne rrjete sociale eshte diskutuar se Andi i “Perputhen” eshte i fejuar. Kryefjala news ka mesuar se e fejuara e Andit quhet Leutrime, eshte me origjine nga Kosova dhe prej vitesh jeton ne Suedi.

Ne videon e zbuluar nga Kryefjala news, jane disa foto te ciftit ne Shqiperi dhe jashte saj. Andi dhe vajza duken teper te dashuruar dhe gjithashtu ne doren e vajzes dallohet edhe unaza e fejeses.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu