Edona Llalloshi përlotet ‘live’ në emision kur këndon refrenet e këngëve “Simpatia” dhe “Vajtim dashurie”

0
10
Gjigandi

Edona Llalloshi ishte e ftuara e radhës në lidhje direkte në emisonin “Wake Up” në Top Channel.

Dy moderatorët i kujtuan këngëtares hitet si “Simpatia” dhe “Vajtim dashurie”.

E teksa i kujtuan dhe pjesëmarrjen në festivali, këngëtarja u shfaq e përlotur, e duke rrëfyer se për të janë kujtime të paharrueshme.

Gjithashtu, Llalloshi këndoi edeh refrenet e këtyre këngëve që edhe sot e kësaj dite dëgjohen nga publiku.

Kujtojmë se pak ditë më parë Edona ka prezantuar këngën e re ,“Diten e Hane” me tekst dhe muzikë të autorit Ilir Berani e cila është pritur shumë mirë nga ndjekësit e saj.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu