E paturpshmja Kendall Jenner

[ad_1]

Kendall Jenner mbase s’i ka format e motrës së saj të bëshme, Kim Kardashian, por ato që i ka, ajo s’heziton t’i shfaq – dhe atë jo rrallë.

Ylli 21 vjeçar e The Keeping Up With The Kardashians, është parë pa sutjena në një aeroport në SHBA.

Asaj madje i është parë edhe një pjesë e gjinjve në veshjet e saj të perit.

Këto veshje, që i linin pak fantazisë, shfaqnin shumë edhe nga këmbët e formësuara të Jenner.

Kendall Jenner

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *