E kemi parë gjithmonë të kuruar, por ja si duket Fjolla Morina pa pikë make-up në fytyrë

13

Ajo shpeshherë është krahasuar me yllin televiziv Kim Kardashian, për ngjashmërinë që ka me të. Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Marina, e cila në çdo dalje publike, emisione, evente apo foto që poston në rrjetet sociale, shfaqet gjithnjë e kuruar.

Kështu që me siguri jeni kuriozë si duket ajo pa make-up. Këtë këngëtarja e ka zbuluar sot me anë të disa videove të postuara në “Instastorie”.

Fjolla shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë make-up, por edhe pa të këngëtarja ka habitur me pamjen pasi duket po njësoj simpatike.

You might also like
Comments