E fundit/ Gjendet një person i pajetë në Shkodër

0
14
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Shkodër, teksa në rrugë është gjetur i pajetë një person.

Trupi i pajetë është gjetur në trotuar pranë një dere dhe paraprakisht dyshohet se personi ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë nga një arrest kardiak.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe pritet që viktima t’i nënshtrohet ekspertizës së mëtejshme për të zbuluar shkaqet e vdekjes./ Lajmi i Fundit.al

Video nga Abc News:

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu