E Diell, 19 Mars 2017, Pjesa 5 – Top Channel Albania – Entertainment Show

Ethet e poezise” Te ftuar: Dhimiter Orgocka Tema: Recitime poezie dhe interviste e shkurter e interpretim nga i ftuari aktor Konkurrentet: Enea Çollaku, Klea …

Kontrolloni gjithashtu

Stop – Sihariqi i AKU-së për mishin e Brazilit-Si parkojnë të zgjedhurit?! (31 mars 2017)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene – E premte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *