E detyronin të miturit që të marr para në shtëpi, arrestohen të dyshuarit

[ad_1]

Policia e Kosovës dje ka arrestuar dy të dyshuar në Ferizaj pasi që të njëjtit përmes kërcënimeve e kanë detyruar viktimën(i mitur) që të marrë para në shtëpi dhe t’u jap të dyshuarve.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tahir Sinani” ndërsa me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *