Do të ketë një vazhdim të këngës ‘Tu Luta’? Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi diçka po bëjnë…

[ad_1]

Ka qenë një sukses i vërtetë bashkëpunimi i fundit i Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi me këngën ‘Tu Luta’, e cila deri më tani i ka tejkaluar 15 milion klikime.

Mirë po, duket se kënga aq e gjetur e të dyve do të pasohet me një tjetër projekt. Ka qenë pikërisht Shkurte Gashi e cila në Instagram ka shpërndarë një fotografi të sajën duke shkruar: “Së shpejti” e nga ku ka bërë tagg edhe kompozitorin Flori Mumajesi.

Bëhet fjalë për një vazhdimësi të “Tu Luta”? Një tjetër duet mes të dyve? Apo thjesht do të jetë Flori Mumajesi që do të qëndrojë pas një këngë të re të Shkurtes në rolin e kompozitorit? Mbetet për tu zbuluar dhe ne mezi po presim…

Fotografia ne Instagram

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *