“Do ta luj” publikohet nga Ronela Hajati

23

Këngëtarja nga Shqipëria sapo ka sjell këngën e re “Do ta luj”.

Ronela Hajati kësaj radhe vjen me një këngë ritmike shumëngjyrëshe të cilën e ka titulluar “Do ta luj”.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtarja Hajati, ndërsa videoklipin e ka realizuar Talelli Production.

Kënga shpresojmë që do pëlqehet nga publiku me lëvizjet që bën dhe stilin unik të këngëtares Hajati.

Tanimë projektin mund ta gjeni në kanalin Youtube.

You might also like
Comments