Djali i ish-guvernatorit dhe vajza e ish-deputetes kapen mat

51

Lidhja e tyre është përfolur prej kohësh në mediat rozë edhe pse nuk ka marrë asnjëherë konfirmim zyrtar.

Por tashmë djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani  dhe vajza e ish deputetes Majlinda Bregu, Kejda duket se nuk kanë ndërmend të fshihen më.

Nëse më parë të  kujdeseshin për postimet në rrjetet sociale tashme Kejda dhe Eriku nuk e kanë problem të publikojnë foto nga i njëjti vend, çka i përforcon më shumë aludimet se janë bashkë.

You might also like
Comments