Disa detaje rreth këngës së re të Korab Shaqirit

[ad_1]

Shumë shpejt do të vjen një këngë e re në tregun tonë muzikor.

Bëhet fjalë për këngëtarin e mirënjohur Korab Shaqirin, i cili ka përvjelë mëngët dhe ka nisur punën për këngën e re.

Korabi po punon për një baladë që do ta sjellë në bashkëpunim me një reper , emri i të cilit ende mbetet enigmë.

Theksojmë se kënga e fundit e Korabit ishte “Koha e rinisë”, i cili është shikuar mbi 90 mijë herë në YouTube.

Kujtojmë se këngëtari pos angazhimeve artistike është edhe profesor në një kolegj privat në Kosovë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *