Di Caprio ndahet nga e dashura

Aktori i famshëm Leonardo Di Caprio është ndarë nga e dashura e tij, Nina Agdal.

Di Caprio raportohet t’i ketë ndarë rrugët me Ninën para disa ditësh, por thuhet se kanë vendosur që të mbesin miq.

Çifti ishin parë bashkë në majin e vitit të kaluar, por si duket kaq e pati lidhja e tyre pas një viti.

Beqari i famshëm njihet për shumë lidhje me bukuroshe të famshme si Gisele Bundchen, Bar Rafaeli, Blake Lively, Erin Hertherton, Toni Gaarn, dhe Kelly Rohrbach.

Kontrolloni gjithashtu

Kim për ish të dashurin e motrës: Nuk është person i keq!

Ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian–West, sic duket ka përcjellë me vëmendje procesin e ndarjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *