Denoncohet gruaja elegante, vidhte ushqime në super-market

Një grua me origjinë shqiptare, është denoncuar dhe po procedohet në gjendje të lirë, pasi akuzohet se ka vjedhur mallra nga një supermarket në Porto Empedocle, Itali, shkruajnë sot mediat lokale.

Evektivët zbuluan se gruaja, që përshkruhet si shumë elegante dhe e bukur, kishte marrë nga super-marketi disa shishe liker dhe ushqime të tjera.

E pyetur se si i siguroi mallrat, raportohet se ajo nuk ka ditur si të përgjigjet, duke u vënë në vështirësi.

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *