David dhe Victoria Beckham, çift për tu pasur zili

[ad_1]

David dhe Victoria Beckham, mbeten njëri ndër qiftet më të pëlqyera nga publiku që moti.

Të martuar që prej 18 vitesh, ata vazhdojnë të jetojnë të lumtur së bashku me 4 fëmijët e tyre.

Ata pos karrierës së tyre, janë duke pasur suksese të mëdha edhe në bizneset e tyre. David merret me reklamime, ndërsa Victoria ka disa vite që ka hapur linjën e saj të modës, nga e cila gjeneron të ardhura të majme.

Ndërsa sa I përket jetës private, ata njihen si qifti VIP më stabil, sepse nuk është përfolur ndonjëherë për ndonjë krizë martesore.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *