David Beckham një bashkëshort për t’i marrë lakmi

[ad_1]

Fillimisht pati sukses me grupin “Spice Girls” në vitet e 90-ta, pastaj për t’u shndërruar në një nga dizajneret më të famshme në botë.

E Victoria Beckham ka thënë që kohet kur kishte kënduar i kanë ndihmuar të krijonte vetëbesim përderisa ka thënë që bashkëshorti i saj David e ka ndihmuar shumë të arrijë në karrierë.

Ikona e modës në një interviste për Elle UK ka thënë që me profesionet që kanë, ajo dhe David vështirë se mund të gjejnë shumë kohë për të kaluar së bashku, megjithatë ia dalin.

Ndërsa për këtë intervistë Victoria kishte realizuar fotografitë e veshur bardh dhe zi, dhe dukej elegante si gjithmonë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *