Dauti gjen kohë për festë

Sot kur u mbajt seanca e tretë e Ramush Haradinajt në Gjykatën e Colmarit, po shënohet ditëlindja e vëllaut të tij, deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj.

E ky i fundit ka vendosur të festojë ditëlindjen e tij me anëtarë të familjes dhe miqë të afërt.

Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook teksa shihet të kalojë çaste të mira.

Kontrolloni gjithashtu

Sigurimi i detyrueshëm motorik, primet shënojnë rritje mbi 12%

Primet e sigurimit të detyrueshëm motorik gjatë periudhës janar-prill 2017 arritën rreth 2,770 milionë lekë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *