Dalin pamjet e Jeep Wrengler që lansohet vitin e ardhshëm

[ad_1]

Kanë rrjedhur pamjet që e tregojnë modelin që Jeep do ta lansojë më 2018.

Në modelin Wrengler janë ruajtur tiparet e makinave të vjetra, por ka doza të mëdha të modernes, duke bërë që të jetë i veçantë dhe në hap me kohën.

Megjithëse kjo makinë amerikane e destinuar për terrene të vështira ka pamje shumë të dëshirueshme, nuk dihet se çfarë mund të ketë nën kapak.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Kia Stonic arrin deri në fund të 2017

[ad_1] Prodhuesi jugkorean ka prezantuar dizajnin e parë të modelit të ri kompakt SUV. Automjeti …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *