Cmendet kallashi, foto nudo ne instagram +18

Përveç performancave të nxehra në klubin ku ajo performon, Kallashi vazhdon të sjellë edhe foto provokuese dhe seksi në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram.
Fotoja më hot që ajo ka hedhur ndonjëherë vjen tani. /Abc24.al

Ajo e ka hedhur foton në Instagram, ndërkohë që ka marrë shumë komente.
13658870_1622014718113137_1381479086_n
13551575_208220662908366_542691338_n

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *