Çifti në pritje të fëmijës së tretë!

[ad_1]

Matthew Morrison dhe gruaja e tij Renee janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë së bashku.

“Jam shumë i emocionuar, unë vetëm dua të jem një baba i mirë”, ka thënë aktori 38-vjeçar për People.

“Jam i emocionuar për të mirëpritur në jetë fëmijën tonë, ta shoh se si ai/ajo do të duket”, vazhdoi më tej Matthew.

Matthew dhe Renee u martuan në vitin 2014 në Hawaii

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *