Ciara fton modelen shqiptare në festën e saj

[ad_1]

Pak persona e dinë që ato të dyja janë mike.

Po flasim për këngëtaren e famshme Ciara dhe modelen e suksesshme shqiptare Emina Cunmulaj.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *