Charlotte publikon setin fotografik nudo

[ad_1]

Charlotte Dawson, një emër i njohur i ekranit ka publikuar setin e saj fotografik, në të cilin ka pozuar nudo. Ajo është bërë e njohur nga pjesëmarrja e saj në sezonit të pestë të ‘Ex On The Beach’, nga i cili kanë rënë shumë në sy format e saj.

24-vjecarja ka pozuar edhe me veshje të ndryshme ku duket shumë provokuese dhe joshëse.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *