Cena apo ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës

23

Xhudisti veteran Anton Cena, është në Kampionatin Evropian të xhudos për veteranë në Glasgow, ku sërish do të marrë pjesë si përfaqësues i Policisë së Kosovës duke pretenduar për të 4 herë titullin e Kampionit Evropian.

 

IPPON for CENA (KOS) ! #judoglasgow2018 #veteraneuropeanjudochampionships #europeanjudo

A post shared by European Judo Union (@europeanjudo) on Jun 14, 2018 at 2:13am PDT

Ky është ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës dhe shteti ynë. Cena mëton të tregoi vlerat e tij në këtë garë interesante.

You might also like
Comments