Çdokush është duke folur për këto sandale!

[ad_1]

Tendencat e modës vijnë e shkojnë, por shumë rrallë lënë gjurmë në shoqëri. Çelësi për infiltrimin kulturor është koleksioni apo mbledhja pas një kulti në ditët e sotme, që udhëheqet nga mediat sociale. Por, si kanë arritur të famshmet portretizimin apo kulmin e nevojshëm në Instagram? Sigurisht përmes vipave apo persona të famshëm!

T’i kthehemi pas modës, para se të ishin influencat e zakonshme, modeli i njohur i takeve YSL ‘Tribute’ dikur nuk ishte edhe shumë i preferuar. Por tani, këto adhurohen nga shumë persona të famshëm si Solange Knowles, Beyonce dhe Olivia Palermo, sandalet e njohura me lartësi sofistikuese.

Ky model është krijuar nga Francesco Russo nën drejtimin e atëhershëm të dizajnerit Stefano Pilati, gjë që u bënë një pjesë e domosdoshme e kombinimit të veshjes. Dhe tani, duke iu faleminderuar obsesionit të modës me të gjitha detajet, ky model është rikthyer sërish në skenëë.

Pra, i pëlqeni ose jo, këto sërish po qarkullojnë nëpër pasarelat apo tapetin e kuq të të famshmëve dhe vërtetë ky model i takeve të larta ju jep një pamje shumë elegante por edhe tërheqëse./femra.net/

FOTO

 

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Gjëja e vetme që kurrë nuk duhet ta bëni gjatë larjes së flokëve

[ad_1] Kjo ose do të jetë gjëja më e qartë që keni lexuar ndonjëherë, ose …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *