Cara Delevingne do të ju habis me pamjen e saj në Kana

0
15

Në festivalin e 70 në Kana nuk kishin si të mungonin edhe dy personazhe të famshme.

Cara Delevingne dhe Lily Donaldson kaluan mbi tepihun e kuq të këtij festivali, shkruan dailymail.

24 vjeçarja dukej shumë bukur me një fustan të zi asimetrik, të dizajnuar nga Moschino, e u paraqit së bashku me shokun e saj Brit Lily i cili dukej me shumë stil.

Cara ishte e veshur në atë formë që t’i linte përshtypje të gjithëve. Fustani dhe forma e tij i mundësoi asaj që të viheshin në pah këmbët dhe krahët e saj të gjatë.

Lily Donaldson

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here