Bukuria madhështore e qendrës stërvitore të Monacos që çdo klub e ënderron (Foto/Video)

Monaco është një nga ato klubet që mund të mburret me kushtet që ia ofron lojtarëve.

Që nga stadiumi e deri të qendra stërvitore, e cila është thjesht fantastike.
Ajo quhet “La Turbie’ dhe është e ndërtuar në skajin e një bjeshke në qytetin Monacos.

Për t’u njohur me bukurit e saj, më poshtë keni disa fotografi dhe video. /Abc24.al
CU0dCpAWoAAjsVs
club_la-turbie
top-view-of-la-turbie-1208_34
Visu-LaTurbie-Acces-780x439

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *