Brazili e publikon listën, Neymar, Marcelo e Alves mbeten jashtë!

Selektori i Brazilit, Tite i ka lënë jashtë listës disa nga yjet e skuadrës për dy ndeshjet e radhës, ndaj Argjentinës dhe Australisë.

Neymar, Alves, Marcelo, Firmino e Marquinhos janë lënë jashtë listës të të ftuarve.

Futbollistët në fjalë kanë parashikuar që të jenë në pushime në këtë kohë dhe për këtë janë lënë të lirë nga Tite.

Lista e të ftuarve është kjo:

Lista e të ftuarve.

Kontrolloni gjithashtu

Zyrtare: Real Madrid përforcohet me një superlojtar

Vinicius Junior është futbollist i ri i kampioneve të Evropës dhe Botës, Real Madrid. Real …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *