Bora Zemani paska sozi këngëtaren me famë botërore

0
98
blank
Gjigandi

Nuk e dimë nëse e keni vënë re, por Bora Zemani ka një ngjashmëri të madhe me një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit. Ajo është nga Kosova, por gëzon famë botërore. Besojmë se ju shkojnë në mendje Rita Ora dhe Dua Lipa, por kjo e dyta sigurisht që ngjason më shumë me Borën. Pse? Nga flokët e shkurtra, tiparet e plota, e njëjta formë fytyrë i bën vajzat kaq të ngjashme.

Në fakt, nuk jemi vetëm ne që shkruajmë se të dyja vajzat ngjajnë. Edhe ndjekësit në Instagramin e Borës i komentojnë shpesh së ajo duket si “motra” e Dua Lipës. Juve si ju duket, ngjajnë apo jo?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu