Blunt dhe Real ndryshojnë emrin, ja si quhen tani

20

Janë dy nga reperët më të përfolur aktualisht.

Dyshja Blunt dhe Real janë bërë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat shprehin çdo gjë që dëshirojnë ta thonë për publikun.

Reperët kanë vendosur që ta ndryshojnë emrin artistik, e këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Real përmes një postimi në Insta-Story.

Ai bëri të ditur që më nuk do të quhen Blunt dhe Real por “Shaolin gang”, e me këtë rast zbuloi edhe datën e publikimit të klipit.

Videoklipi me pamje eksplicite do të publikohet gjatë ditës së sotme, ndërsa mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja. 

You might also like
Comments