Biondja çmend me format seksi trupore

[ad_1]

Ajo ka qenë qendra e dramës në TOWIE, për shkak të romancës së saj Dan Edgar.

Dhe Amber Turner vazhdon ta ketë vëmendjen e fansave me provokimet që bën, derisa të enjten mbrëma publikoi një foto seksi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja ka pozuar në të brendshme të zeza, duke treguar format e saj për zili.

Biondja seksi ka treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes dhe barun e sheshtë./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *