Big Brother/ Ish banorja lëshon deklaratën bombën: Fituesi është paracaktuar. Ja kush është

[ad_1]

Pak ditë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother” bashkë me të dashurin e saj, Denisin (që tani është ish-i dashuri por kjo është një histori tjetër), Gerta ka hedhur akuza të rënda ndaj produksionit të” reality show-t”.

Sipas Gertës, atë e kanë eleminuar padrejtësisht nga loja. Kjo sepse ajo dhe Denisi konkurronin fituesin e paracaktuar të këtij edicioni.

Në një prononcim për “Who”, Gerta ka treguar se skualifikimi i të dyve nuk ka ardhur nga publiku, por nga vetë stafi i “Big Brother” që i trembej fuqizimit të tyre brenda në shtëpi.

Sipas Gertës, e gjitha është bërë me qëllimin për të mos lënë në lojë njerëz që mund të konkurrojnë Damianon, që do të jetë fituesi i sivjetshëm, i paracaktuar nga produksioni vetëm tre javë pas fillimit të spektaklit.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *