Bella ‘shndrit’ New York-un në të bardha

[ad_1]

Ajo ishte veshur pak më shumë se ditë më parë në Meksikë.

Por Bella Hadid ende është përkujdesur që të tregojë trupin e saj seksi dhe këmbët e pafundme, derisa kishte dalë për një fotosesion në New York City, të mërkurën, përcjell Bota sot.

Modelja 20 vjeçare ishte veshur e tëra në të bardha, një minifund, një xhaketë dhe çizme të bardha, me një çantë pink.

Supermodelja mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj përplot stil, që dukej sikur ishte në pistë mode./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *