Bella nuk e ndjek më The Weeknd, del më një model

[ad_1]

Aktualisht ajo është beqare dhe ka qëndruar me modelet Lara Stone, Hailey Baldwin, Megan Blake Irwin dhe Sahara Ray.

Tani modelja Bella Hadid është parë me modelin australian 20 vjeçar Jordan Barrett në New York, të enjten, përcjell Bota sot.

Dyshja janë fotografuar në të njëjtën veture, ku Jordan ishte pas Bellës e cila dukej përplot stil.

20 vjeçarja tregoi linjat e saj perfekte prej një supermodeleje e veshur në xhinse dhe xhaketë e çizme të zeza.

Bella është parë me këtë model pasi e ka hequr The Weeknd nga lista e ndjekësve në Instagram./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *