Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

20

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër!

Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Weeknd.

Sipas një burimi i cili ka folur për Mail Online, ata janë parë duke u puthur në festivalin e muzikës Coachella gjatë fundjavës.

“Ata ishin tërësisht të fokusuar tek njëri-tjetri. U puthën disa herë dhe Kylie e Kendall Jenner shkuan disa herë në tavolinën e tyre’’.

Fansat kanë spekuluar se kënga e re e The Weeknd, Wasted Time, flet për humbjen e modeles.

Çifti ishin ndarë dikur në vitin 2016-të pas dy vjetësh lidhje.

You might also like
Comments