Avokati i Izet Haxhiajt flet per incidentin ne furgonin e policise

0
81
blank
Gjigandi

Pas deklaratës ‘bombë’ që bëri dy ditë më parë avokati Idajet Beqiri se po tentohet eliminimi i Izet Haxhiajt, vjen një tjetër reagim nga ai. Përmes një deklarate, Beqiri ka sqaruar incidentin e ndodhur në 9 tetor, ku Haxhiaj u lëndua në furgonin e policisë.   Sipas avokatit, pasi kishte dhënë dëshminë për rreth 36 orë tek Krimet e Rënda, Haxhiajt i është kërkuar që të ngrihet nga furgoni dhe në këtë moment sipas tij mjeti ka frenuar ashpër. Po ashtu ai thekson se Haxhiajt i është përplasur koka në kafazin e furgonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu