Artistët shqiptarë që do e agjërojnë Ramazanin! | SHQIP

30

Artistët shqiptarë që do e agjërojnë Ramazanin! | SHQIP Muaji i Ramazanit agjërohet edhe nga persinat publikë si këngëtarë edhe aktorë. Edhe pse gjatë muajve të verës artistët ka në një agjendë mjaft të ngjeshur me punnë, sërish ata nuk heqin dorë nga agjërimi. Disa nga emrat e këngëtarëve që besohet se do e agjërojnë edhe këtë vit janë Leonora Jakupi Violete Kukaj, Jericho, Sidrit Bejleri, Gili, Big Mama, Adrian Gaxha, Lindon, Shpat Kasapi, Çiljeta Xhillaga, Zajmina Vasjari etj. Po ashtu gjatë vitit të kaluar kanë agjëruar edhe disa nga reperët shqiptarë si Ledri Vula, Don Arbas, Lyrical Son, Mc Kresha, Gold Ag, shkruan Express Rozë. Muaji i Shenjtë i Ramazanit, fillon nesër në ora 2:50 të mëngjesit, dhe do të zgjasë për 30 ditë rresht. #shqip#topchannel#lajme

You might also like
Comments