Arrestohen dy serbë dhe një shqiptar, shisnin toka me dokumente fals

Policia e Kosovës njofton se dje në Çagllavicë ka arrestuar tre persona, një shqiptar dhe një serb nga Kosova dhe një serb nga Serbia.

Sipas Policisë të njëjtit kanë bërë shitjen e disa parcelave të tokës në mënyrë të paligjshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Kontrolloni gjithashtu

Atentati në Vlorë/ “Pronari i medias mund të jetë ekzekutuar për një lajm”

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja në lidhje me atentatin e dyfishtë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *