Angela Martini shkoi në Rumani, pritet të takojë vjehrrinë (Foto)

Angela Martini duket se është stabilizuar për sa i përket çështjeve të zemrës.

Modelja shqiptare me famë botërore tashmë edhe publikisht është në lidhje me miliarderin, Dragos Savulescu.

Madje, Angela ka bërë të ditur përmes fotografive të publikuara në Instagram se ka vizituar edhe vendlindjen e të dashurit, Rumaninë.

Nuk dihet nëse bukuroshja shqiptare është takuar me vjehrrën dhe vjehrrin e të dashurit së saj.

Late afternoon breakfast good morning 😉 @dragossavulescu #romania

A photo posted by Angela Martini (@angela_martini) on

His office 👌😽 – Hi #romania ❤️ #bucarest

A photo posted by Angela Martini (@angela_martini) on

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *