Ana Kabashi ,e dëshmon që ka linja të mira trupore!

17

Ana Kabashi po vazhdon të jetë temë e mediave rozë për shkak të formave të saj.

Këngëtarja e mirënjohur edhe në imazhin e publikuar së fundi ka dëshmuar se është një nga femrat më seksi shqiptare, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan me ngjyrë të verdhë i cili ia zbulonte këmbët joshëse, Ana ka shkëlqyer me dukjen elegante dhe atraktive.

Ndryshe, Ana së fundi ka publikuar projektin ‘Na Thej’ i cili u mirëprit nga adhuruesit e këngëtares.

View this post on Instagram

Women, like men, should try to do the impossible. And when they fail, their failure should be a challenge to others ❤️ Outfit @donikaaloci #NaThej is out !!

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Feb 10, 2019 at 7:04am PST

View this post on Instagram

Kur ngutesh me bo nje foto në të ftoht 😂2019 u started right 🔥🎆 outfit by my girl @donikaaloci 👏 #happynewyear #fashionaddict #dresses #beyoncestyle

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Jan 2, 2019 at 8:35am PST

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments