Alexis gëzon Arsenalin: Jam i lumtur këtu

[ad_1]

Alexis Sanchez ka deklaruar se ai është i lumtur te Arsenali.

Anësori kilian ka delaruar për beIN Sports se ai nuk dëshiron të largohet.

Ai kështu qetëson tifozët e Arsenalit të cilët janë shqetësuar për të ardhmen e një nga futbollistëve më të mirë të tyre.

“E ardhmja ime? Unë jam i lëkundur nga interesimi i treguar nga klube të ndryshme, por jam i lumtur te Arsenali. Thashethemet nuk shkojnë në kokën time”.

“Arsene Wenger është më shumë se menaxher këtu. Ai është dhe do ët jetë gjithmonë njeriu i duhur për këtë punë”, deklaroi Alexis.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *