Albëria mbulohet me gjak! (Foto)

Megjithëse në supet e saja ka 41 vjet, Albërie Hadërgjonaj duket si ti kishte 20 sosh.

Por, për të mbajtur linjat trupore këngëtarja përdorë trajtime të ndryshme estetike.

Një të tillë, ajo e ka përdorë edhe sot ku ka habitur me përbërjen, transmeton ABC24.AL

Albëria ka lyer fytyrën me gjakun e saj dhe këtë metodë ia ka sugjeruar femrave të tjera.

 Fillimisht, këngëtarja duket tmerruese, por padyshim pas trajtimit do duket edhe më e bukur.
13715202_1758262734461767_59248697_n

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *