Alarmohet opozita në Beograd: Lista Srpska të mos e votojë Demarkacionin në Kosovë

6

Deputetët e Serbisë, gjatë seancës së sotme parlamentare, kanë diskutuar për disa çështje të ndryshme, përfshirë edhe qëndrimin e Listës Srpska për demarkacionin e kufirit ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

You might also like
Comments