Aksidentohen rëndë punonjësit e IKMT-së, do dërgohen me helikopter drejt Traumës

0
4
Gjigandi

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor rural Iballe-Berishë.

Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e aksidentit. Bëhet fjalë për shtetasit me inicialet M.D., dhe LL.P.

Mësohet se në automjet po udhëtonin dhe punonjës të IKMT Shkodër.

Bëhet me dije se një helikopter i ministrisë së Shëndetësisë është nisur drejt zonës së aksidentit, për të transportuar drejt spitalit të Traumës dy të plagosurit.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu