Aksident me vdekje në Fier

[ad_1]

Një aksident i rëndë rrugor ndodhi këtë mëngjes në fshatin Libofshë të Fierit.

Rreth orës 04:25, një automjet i drejtuar nga një 35-vjeçar u përplas me murin rrethues të një shtëpie.

Si pasojë, shtetasi nga fshati Agim ka marrë plagë të rënda dhe humbi jetën sapo mbërriti në spitalin e Fierit. Policia po heton mbi shkaqet e aksidentit.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *