Aksident i rëndë në Pukë/ Humb jetën drejtori i inspektoriatit të mbrojtjes së pyjeve, plagosen 4 punonjës

0
3
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Iballë – Berishë, në Pukë.

Një automjet ka dalë jashtë rruge dhe si pasojë mbetën të plagosur 4 persona dhe 1 tjetër humbi jetën.

Viktima është drejtori i inspektoriatit të mbrojtjes së pyjeve në qarkun e Shkodrës, Mark Ndou.

Të plagosurit janë punonjës të inspektoriatit të pyjeve të cilët ishin në këtë zonë për inspektim.

Ata janë transportuar për në spitalin e traumës me helikopter.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu